See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów montażowych, podzespołów komputerowych, złącz, adapterów, kabli oraz uszczelek ekranujących dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa elementów montażowych, podzespołów komputerowych, złącz, adapterów, kabli oraz uszczelek ekranujących dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego”. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na dziewięć niezależnych części nazywając je odpowiednio: 1) Część I - Klawiatury; 2) Część II - Elektroniczne elementy montażowe; 3) Część III - Złącza i adaptery; 4) Część IV - Dyski twarde; 5) Część V - Płyta główna i akcesoria 6) Część VI - Przemysłowe elementy montażowe; 7) Część VII - Uszczelki ekranujące; 8) Część VIII – Kable sygnałowe; 9) Część IX – Ekrany dotykowe i akcesoria Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 1) Załącznik nr 3 do SWZ – dla Części I; 2) Załącznik nr 3a do SWZ – dla Części II; 3) Załącznik nr 3b do SWZ – dla Części III; 4) Załącznik nr 3c do SWZ – dla Części IV; 5) Załącznik nr 3d do SWZ – dla Części V; 6) Załącznik nr 3e do SWZ – dla Części VI; 7) Załącznik nr 3f do SWZ – dla Części VII; 8) Załącznik nr 3g do SWZ – dla Części VIII; 9) Załącznik nr 3h do SWZ – dla Części IX; będące jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, które należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podzespołów niezbędnych do produkcji transporterów opancerzonych LOTR wykonywanych na potrzeby Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej. Przedmiotem umowy wykonawczej zawartej pomiędzy Skarbem Państwa reprezentowanym przez Agencję Uzbrojenia a AMZ KUTNO S.A., jest dostawa 28 egzemplarzy transporterów wraz z pakietem logistycznym i szkoleniowym z terminem realizacji w latach 2026-2028. Wojskowy Instytut Łączności im. prof. dr. hab. Janusza Groszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy w umowie wykonawczej został wskazany jako Podwykonawca do zakresu czynności będących elementem w ramach produkcji pojazdów. Stąd też, została zawarta umowa podwykonawcza pomiędzy AMZ KUTNO S.A a Instytutem. Realizacja umowy podwykonawczej polega na dostawie urządzeń według zatwierdzonej Dokumentacji Konstrukcyjnej oraz wymagań normy NO-06-A101:2021. Zgodnie z przyjętą dokumentacją, WIŁ-PIB zobowiązany jest do stosowania ściśle określonych i wskazanych elementów montażowych, bez możliwości zastępowania ich produktami zamiennymi. Według harmonogramu realizacji umowy podwykonawczej wynika, że koniecznym jest zakup części podzespołów objętych niniejszym zamówieniem w terminie do 31 grudnia 2025 r, Tak przyjęty terminarz realizacji umowy podwykonawczej pozwoli zapewnić ciągłość jej dostaw oraz terminowość. Mając na uwadze trudności w dostępności podzespołów komputerowych, złącz, adapterów, kabli oraz uszczelek ekranujących, wynikające m.in. napięć politycznych na świecie oraz konfliktów zbrojnych realizacja przedsięwzięć związanych z pozyskaniem ww. elementów jest poważnie utrudniona. Producenci oferują dostępność komponentów jedynie w czasie rzeczywistym, a większe partie zamówień wiążą się z wydłużonymi terminami dostaw, sięgającymi wielu miesięcy. W związku z powyższym, skrócenie terminu składania ofert umożliwia WIŁ-PIB szybsze przeprowadzenie procedury przetargowej i dokonanie zamówienia niezbędnych komponentów z odpowiednim wyprzedzeniem. Ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia terminowego wywiązywania się z zawartej umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - Klawiatury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części I jest: „Dostawa klawiatur". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – dla Części I, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. I
Los: LOT-0002
Titel: II część - Elektroniczne elementy montażowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części II jest: „Dostawa elektronicznych elementów montażowych". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3a do SWZ – dla Części II, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. II
Los: LOT-0003
Titel: III część - Złącza i adaptery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części III jest: „Dostawa złącz i adapterów". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3b do SWZ – dla Części III, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. III
Los: LOT-0004
Titel: V część - Płyta główna i akcesoria
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części V jest: „Dostawa płyty głównej i akcesoriów". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3d do SWZ – dla Części V, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. V
Los: LOT-0005
Titel: IV część - Dyski twarde
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części IV jest: „Dostawa dysków twardych". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3c do SWZ – dla Części IV, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. IV
Los: LOT-0006
Titel: VI część - Przemysłowe elementy komputerowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części VI jest: „Dostawa przemysłowych elementów komputerowych". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3e do SWZ – dla Części VI, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. VI
Los: LOT-0007
Titel: VII część - Uszczelki ekranujące
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części VII jest: „Dostawa uszczelek ekranujących". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3f do SWZ – dla Części VII, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. VII
Los: LOT-0008
Titel: VIII część - Kable sygnałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części VIII jest: „Dostawa kabli sygnałowych". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3g do SWZ – dla Części VIII, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. VIII
Los: LOT-0009
Titel: IX część - Ekrany dotykowe i akcesoria
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części IX jest: „Dostawa ekranów dotykowych i akcesoriów". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3h do SWZ – dla Części IX, będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją.
Interne Kennung: ZP-31-25-ZD. IX