2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky a servis pneumatik 2025-2029
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcových dohod podle § 131 ZZVZ na dodávky letních a zimních pneumatik a obnovených pneumatik – protektorů včetně tzv. kostry a provádění servisu pneumatik pro zadavatele (dále také jen TS Zlín) a pro společnost Technické služby Zlínsko, s.r.o. (dále také jen TS Zlínsko).
Interne Kennung: VZ/2025/ONŘ/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 34352300 Reifen für Landwirtschaftsfahrzeuge, 34913200 Runderneuerte Reifen, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky pneumatik pro nákladní automobily nad 3,5 tuny
Beschreibung: Výsledkem zadávacího řízení na část 1 veřejné zakázky (Dodávky pneumatik pro nákladní automobily nad 3,5 tuny) bude uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a 1 (jedním) účastníkem zadávacího řízení a dále rámcové dohody mezi TS Zlínsko a 1 (jedním) účastníkem zadávacího řízení. Předmětem dílčích veřejných zakázek, které budou zadávány na základě rámcových dohod, bude v části 1 veřejné zakázky: dodávka pneumatik včetně montáže na vozidlo, demontáže starých pneumatik a vyvážení – nákladní vozidla nad 3,5 tuny.
Interne Kennung: VZ/2025/ONŘ/7_část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34913200 Runderneuerte Reifen, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 13.1 Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody podle ustanovení § 100 odst. 1 zákona: a) v části 1 veřejné zakázky: Dodavatel je oprávněn za dobu trvání rámcové dohody zvýšit jednotkové ceny pneumatik uvedené v příloze 2 – Nabídkový list maximálně o 30 % a jednotkové ceny servisu uvedené v příloze 2 – Nabídkový list maximálně o 20 % (maximální limit pro navýšení jednotkových cen pneumatik a servisu). Právo na zvýšení jednotkových cen pneumatik může dodavatel uplatnit kdykoli po nabytí účinnosti rámcové dohody. Právo na zvýšení jednotkových cen servisu může dodavatel uplatnit nejdříve po uplynutí jednoho roku od nabytí účinnosti rámcové dohody. 13.2 Zadavatel a TS Zlínsko jsou oprávněni požadovat dodávky pneumatik ve větším nebo menším rozsahu oproti rozsahu předpokládanému v příloze 2 – Nabídkový list (tzv. výhrada měření). 13.3 Zadavatel a TS Zlínsko si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ v části 1 veřejné zakázky vyhrazují právo odebrat od dodavatele kromě pneumatik uvedených v příloze č. 1 zadávacích podmínek rovněž pneumatiky o jiných rozměrech, dezénech a od jiného výrobce, podle svých aktuálních potřeb. Celková hodnota těchto dodávek může za dobu trvání rámcových dohod činit v části 1 veřejné zakázky maximálně 100 000 Kč bez DPH.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky pneumatik pro ostatní vozidla
Beschreibung: Výsledkem zadávacího řízení na část 2 veřejné zakázky (Dodávky pneumatik pro ostatní vozidla) bude uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a 1 (jedním) účastníkem zadávacího řízení. Předmětem dílčích veřejných zakázek, které budou zadávány na základě rámcové dohody, bude v části 2 veřejné zakázky: dodávka pneumatik včetně montáže na vozidlo, demontáže starých pneumatik a vyvážení – ostatní vozidla.
Interne Kennung: VZ/2025/ONŘ/7_část 2
Beschreibung der Optionen: 13.1 Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody podle ustanovení § 100 odst. 1 zákona: v části 2 veřejné zakázky: Dodavatel je oprávněn za dobu trvání rámcové dohody zvýšit jednotkové ceny pneumatik uvedené v příloze 2 – Nabídkový list maximálně o 30 % a jednotkové ceny servisu uvedené v příloze 2 – Nabídkový list maximálně o 20 % (maximální limit pro navýšení jednotkových cen pneumatik a servisu). Právo na zvýšení jednotkových cen pneumatik může dodavatel uplatnit kdykoli po nabytí účinnosti rámcové dohody. Právo na zvýšení jednotkových cen servisu může dodavatel uplatnit nejdříve po uplynutí jednoho roku od nabytí účinnosti rámcové dohody. 13.2 Zadavatel a TS Zlínsko jsou oprávněni požadovat dodávky pneumatik ve větším nebo menším rozsahu oproti rozsahu předpokládanému v příloze 2 – Nabídkový list (tzv. výhrada měření). 13.3 Zadavatel a TS Zlínsko si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ v části 2 veřejné zakázky vyhrazují právo odebrat od dodavatele kromě pneumatik uvedených v příloze č. 1 zadávacích podmínek rovněž pneumatiky o jiných rozměrech, dezénech a od jiného výrobce, podle svých aktuálních potřeb. Celková hodnota těchto dodávek může za dobu trvání rámcových dohod činit v části 2 veřejné zakázky maximálně 100 000 Kč bez DPH.