634628-2026 - Wettbewerb
Polen – Mineralwasser – D/52/12WOG/2026 DOSTAWA NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/52/12WOG/2026 DOSTAWA NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych z podziałem na 3 części: część 1 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Toruń część 2 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Inowrocław część 3 Dostawa napojów bezalkoholowych na Popiołową Drogę
Interne Kennung: D/21/12WOG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Toruń
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Toruń
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Toruń
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. 1. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie: 1.1. 300% - w przypadku części 1 i 2, 1.2. 400% - w przypadku części 3, zamówienia podstawowego określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 2. O uruchomieniu prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie do 22.11.2027 r. 3. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 4. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Ceny jednostkowe dla zakresu opcji są takie same jak ceny jednostkowe poszczególnych pozycji dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Inowrocław
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Inowrocław
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2 Dostawa napojów bezalkoholowych dla Garnizonu Inowrocław
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 Dostawa napojów bezalkoholowych na Popiołową Drogę
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 Dostawa napojów bezalkoholowych na Popiołową Drogę
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3 Dostawa napojów bezalkoholowych na Popiołową Drogę