2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Chybie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usługi w ramach realizacji zadania pod nazwą „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Chybie”. 2. Zakres prac obejmuje: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chybie, 2) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), 3) organizacja i obsługa objazdowej zbiórki mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon pochodzących z gospodarstw domowych, 4) świadczenie usługi odbioru przeterminowanych leków ze wskazanych aptek, 5) świadczenie usługi odbioru zużytych baterii z wyznaczonych punktów, 6) dostarczanie właścicielom/ zarządcom nieruchomości objętych zamówieniem worków przeznaczonych do zbierania odpadów segregowanych. 3. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz projektowane postanowienia umowy (PPU), stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 485125-2026
Interne Kennung: ZPN.271.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 Pzp przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie zwiększenia ilości odpadów podlegających odbiorowi i zagospodarowaniu, w toku realizacji zamówienia, o wartości nie większej niż 30% ustalonego w postępowaniu wynagrodzenia ogólnego. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w całym okresie trwania Umowy, z którego może skorzystać, gdy będzie to leżeć w jego interesie. Obowiązkiem Wykonawcy jest wykonanie przedmiotowych świadczeń w zakresie tożsamym dla zakresu zamówienia podstawowego. Rozliczenie usługi następować będzie przy zastosowaniu stawek właściwych dla danego okresu.