See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biļešu tirdzniecības un mārketinga pakalpojumu sniegšana Līgatnes dabas takās un Nacionālajā botāniskajā dārzā
Beschreibung: Biļešu tirdzniecības un mārketinga pakalpojumu sniegšana Līgatnes dabas takās un Nacionālajā botāniskajā dārzā
Interne Kennung: DAP 2026/14-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79992000 Empfangsdienste, 63513000 Touristeninformation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Biļešu tirdzniecības, mārketinga un saimniecisko pakalpojuma sniegšana Līgatnes dabas takās