2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění prohlídek těl zemřelých na území Jihomoravského kraje v letech 2026-2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění organizace a provádění prohlídek těl zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Jihomoravského kraje v letech 2026-2028, a to v souladu s povinností kraje vyplývající ze zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (dále jen „zákon o zdravotních službách“) a dle § 84 odst. 2 písm. b) zákona o zdravotních službách.
Interne Kennung: S - JMK 129391/2025 OZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení podle ustanovení § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo, že v případě odstoupení zadavatele od smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky za podmínek dle smlouvy je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření Smlouvy jiného dodavatele. Tímto dodavatelem bude dodavatel, který se umístil v rámci výsledků zadávacího řízení na druhém místě. V případě, že tento dodavatel uzavření smlouvy odmítne, zadavatel může oslovit dalšího v pořadí.