2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění efektivního odpadového hospodářství II
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka opakovaně použitelných kelímků různých velikostí s potiskem a vhodných úložných boxů, a to v rámci vybudování kapacity pro předcházení vzniku jednorázového nádobí. Konkrétně se jedná o následující: - 40 000 ks – vratné plastové kelímky na studené nápoje o objemu 0,5 l - 10 000 ks – vratné plastové kelímky na studené nápoje o objemu 0,25 l - 186 ks – úložné boxy na kelímky na studené nápoje o objemu 0,5 l - 36 ks – úložné boxy na kelímky na studené nápoje o objemu 0,25 l Předmět veřejné zakázky musí být dodán nový, nepoužitý a plně funkční. Součástí dodávky je i doprava na místo určení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39225720 Gläser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000047