2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka oraz pojazdu ciężarowego z urządzeniem hakowym i hds
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka oraz pojazdu ciężarowego z urządzeniem hakowym i hds z opcją wykupu. Postępowanie podzielone jest na dwie części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka
Beschreibung: dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka z opcją wykupu na okres 4-letni
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego będzie mógł skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nie skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Opis opcji: opcja wykupu pojazdu – 1 (jeden) % wartości początkowej pojazdu brutto, pod warunkiem spłacenia wszelkich należności wynikających z umowy leasingu
Los: LOT-0002
Titel: dostawa w formie leasingu operacyjnego pojazdu ciężarowego z urządzeniem hakowym i hds
Interne Kennung: Część 2