See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa petard z podziałem na części: Część I zamówienia: Petardy pozorujące strzał armatni (ZL-80) lub równoważne, Część II zamówienia: Petardy pozorujące strzał armatni z zapalnikiem tarciowym ZT-1 (ZT-100) lub równoważne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia była dostawa: Petard pozorujących strzał armatni (ZL-80) lub równoważnych w ilości 37 000 szt., Petard pozorujących strzał armatni z zapalnikiem tarciowym ZT-1 (ZT-100) lub równoważnych w ilości 120 800 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 295936-2026
Interne Kennung: AU/90/VI/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24613000 Leuchtraketen, Raketen zum Wetterschießen, Nebelsignale und pyrotechnische Artikel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Petardy pozorujące strzał armatni (ZL-80) lub równoważne
Beschreibung: Zakup miał dotyczyć dostawy Petard pozorujących strzał armatni (ZL-80) lub równoważnych. Wymagania i informacje zostały określone w Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: część 1/2
Menge: 37 000 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Petardy pozorujące strzał armatni z zapalnikiem tarciowym ZT-1 (ZT-100) lub równoważne
Beschreibung: Zakup miał dotyczyć dostawy Petard pozorujących strzał armatni z zapalnikiem tarciowym ZT-1 (ZT-100) lub równoważnych. Wymagania i informacje zostaną określone w Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: część 2/2
Menge: 120 800 Stück