634867-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Świadczenie usługi wsparcia Scality przez okres 12 miesięcy z Opcją przedłużenia do 36 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wsparcia Scality przez okres 12 miesięcy z Opcją przedłużenia do 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia Scality przez okres 12 miesięcy z Opcją przedłużenia do 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik do SWZ – zwanych dalej „Wzorem umowy”.
Interne Kennung: ZP/TITT/24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi wsparcia Scality przez okres 12 miesięcy z Opcją przedłużenia do 36 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia Scality przez okres 12 miesięcy z Opcją przedłużenia do 36 miesięcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z opcji na zasadach zawartych we Wzorze umowy. 2. Usługa będzie świadczona przez okres 12 miesięcy na zasadach określonych we Wzorze umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość wydłużenia okresu świadczenia usługi o maksymalnie 24 miesiące. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, usługa będzie świadczona maksymalnie przez okres 36 miesięcy.