634869-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové skladové haly v areálu společnosti Veletrhy Brno, a.s. a úprava přilehlého okolí (spočívající zejména v úpravě zpevněných ploch a zeleně). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování žádosti o účast i nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Výstavba Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213260 Bau von Lagerdepots, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo požadovat dodání dokumentace skutečného provedení stavby vedle listinné podoby též formou zpracování projekčním činností s využitím metody Building Information Modeling (BIM). V případě zájmu zadavatele na realizaci tohoto plnění bude o podmínkách zpracování jednáno v jednacím řízení bez uveřejnění. Předpokládaná hodnota tohoto plnění činí 3,5 mil. Kč bez DPH.