63487-2026 - Wettbewerb
Polen – Umweltschutz – Wykonanie monitoringów na terenie 6 wybranych obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na 11 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie monitoringów na terenie 6 wybranych obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na 11 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyz zawierających badania i charakterystykę stanu ochrony przedmiotów ochrony (gatunków i siedlisk przyrodniczych) wynikających z planu zadań ochronnych (PZO) oraz koniecznych z punktu widzenia ochrony przyrody dla przedmiotów ochrony obszarów siedliskowych i ptasich Natura 2000. Ekspertyzy są wykonywane w ramach projektu pn. „Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów (PZO)”, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach I priorytetu Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”, dla obszaru specjalnej ochrony Natura 2000 (OSO) Dolina Dolnej Odry PLB320003 oraz specjalnych obszarów ochrony Natura 2000 (SOO): Pojezierze Myśliborskie PLH3200014, Jezioro Lubie i Dolina Drawy PLH320023, Dolina Rurzycy PLH300017, Police-kanały PLH320015, Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH320017, w podziale na 11 części.
Interne KennungPZP.261.15.2025.PR.157
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu ornitologicznego na terenie obszaru Dolina Dolnej Odry PLB320003
Interne KennungCzęść I
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu stanu ochrony siedlisk przyrodniczych i gatunku rośliny w obszarze Natura 2000 Pojezierze Myśliborskie PLH320014
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu stanu ochrony siedlisk przyrodniczych i gatunków roślin w obszarze Natura 2000 Jezioro Lubie i Dolina Drawy PLH320023
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu ssaków na terenie obszaru Natura 2000 Jezioro Lubie i Dolina Drawy PLH320023
LosLOT-0005
TitelCzęść V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu gatunków owadów w obszarze Natura 2000 Jezioro Lubie i Dolina Drawy PLH320023
LosLOT-0006
TitelCzęść VI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla gatunków ryb i minogów będących przedmiotami ochrony w obszarach Natura 2000: Jezioro Lubie i Dolina Drawy PLH320023 oraz Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH320017
LosLOT-0007
TitelCzęść VII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu gatunków płazów w obszarze Natura 2000 Jezioro Lubie i Dolina Drawy PLH320023
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i gatunków roślin w obszarze Natura 2000 Dolina Rurzycy PLB300017
LosLOT-0009
TitelCzęść IX
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu stanu ochrony gatunków ślimaków lądowych w obszarze Natura 2000 Dolina Rurzycy PLH300017
LosLOT-0010
TitelCzęść X
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu gatunków nietoperzy w obszarze Natura 2000 Police-kanały PLH320015
LosLOT-0011
TitelCzęść XI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i gatunku rośliny w obszarze Natura 2000 Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorski PLH320017