See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Czysty Bug – wspólne działania Gminy Drohiczyn i Dobrotvir na rzecz ochrony różnorodności biologicznej Doliny Bugu” na zakup specjalistycznego samochodu do zbierania odpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego samochodu do zbierania odpadów (dalej zwany: „samochód”).
Vorherige Bekanntmachung: 329100-2025
Interne Kennung: RG.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamówienie obejmuje poniżej wskazane składowe samochodu do odbierania odpadów wraz z dodatkowym wyposażeniem: 1. Podwozie samochodu przystosowane do urządzenia hakowego, zdolne do obsługi wymiennej zabudowy do kompresji odpadów. 2. Zabudowa urządzenia hakowego. 3. Wymienna zabudowa do zbiórki odpadów wciągana na urządzenie hakowe – śmieciarka. 4. Kontenery: a) typu wywrotkowego, b) siatkowy, c) budowlany KP7. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Załącznik nr 1a – Opisie przedmiotu zamówienia. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.