634904-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Būvdarbi projektā “Uzņēmējdarbības atbalsta veicināšana Aizkraukles novada funkcionālajā teritorijā”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi projektā “Uzņēmējdarbības atbalsta veicināšana Aizkraukles novada funkcionālajā teritorijā”
Beschreibung: Būvdarbi projektā “Uzņēmējdarbības atbalsta veicināšana Aizkraukles novada funkcionālajā teritorijā”
Interne Kennung: AND 2025/4
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Vērenes ielas pārbūve Koknesē