634911-2026 - Ergebnis
Litauen – Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten – Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios (u. k. KVR 2482), I etapo, tvarkybos (remonto, restauravimo, avarijos grėsmės pašalinimo) darbai
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios (u. k. KVR 2482), I etapo, tvarkybos (remonto, restauravimo, avarijos grėsmės pašalinimo) darbai
Beschreibung: Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios (u. k. KVR 2482), Joniškio rajono sav., Joniškio sen., Joniškio m., Miesto a. 10, I etapo tvarkybos (remonto, restauravimo, avarijos grėsmės pašalinimo) darbai
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: II kategorija – kai tvarkybos (restauravimo) darbų vertė nuo 150 000 Eur iki arba lygi 300 000 Eur be PVM
Interne Kennung: 1