2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 6x6 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuszynie-Lesie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 6x6, przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuszynie-Lesie. Pojazd powinien być wyposażony w zabudowę pożarniczą, układ wodno-pianowy, wyposażenie ratownicze oraz pozostałe urządzenia i elementy wymagane przez Zamawiającego. Samochód musi spełniać wymagania dla klasy ciężkiej S oraz kategorii 2 – uterenowionej, zgodnie z właściwymi normami i przepisami. Szczegółowy zakres, minimalne parametry techniczne, użytkowe i wyposażenie pojazdu określa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Numer referencyjny: 1/2026
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services, 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Numer referencyjny: 1/2026