634924-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla Inwestycji pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morskiej i lądowej wraz z wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym Świnoujście”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla Inwestycji pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morskiej i lądowej wraz z wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym Świnoujście”. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 321549-2026
Interne Kennung: NZP-092/2/IB-II-5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351910 Geologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla Inwestycji pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morskiej i lądowej wraz z wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym Świnoujście”. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Wymagany przez Zamawiającego termin realizacji zamówienia: Termin realizacji zamówienia: 2 miesiące od podpisania umowy. Okres rękojmi i gwarancji: Wykonawca udzieli Zamawiającemu rękojmi i gwarancji jakości na okres 24 miesięcy na sporządzoną opinię geotechniczną. Okres gwarancji i rękojmi rozpoczyna bieg od daty odbioru Przedmiotu Umowy (podpisania przez Strony Protokołu zdawczo-odbiorczego, z którego wynikać będzie, że przedmiot Umowy został odebrany bez istotnych zastrzeżeń). Odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady Przedmiotu Umowy Wykonawca ponosi na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym. Szczegółowe warunki rękojmi i gwaranci określone zostały w § 4 projektu Umowy. Zamawiający nie dopuszcza aby Wykonawca powierzył wykonanie części zamówienia podwykonawcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz mają siedzibę albo miejsce zamieszkania w innych państwach niż państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych””; ani aby podwykonawca powierzył wykonanie części zamówienia dalszym podwykonawcom pochodzącym z „państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych”; ani aby wykonawca realizował niniejsze zamówienie z udziałem dostaw lub usług pochodzących z „państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych”.