See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie aankoop pipetteersystemen
Beschreibung: KGCN is voornemens mede op basis van urgentie gereviseerde (demo apparatuur) en nieuwe pipetteersystemen aan te schaffen welke aansluiten op het huidige landschap van pipetteersystemen en de lopende raamovereenkomsten voor onderhoud, support en levering van consumables.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000