See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novogradnja stavbe Zdravstveni center Koper
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvedba GOI del za novogradnjo objekta za zdravstveno oskrbo ZDRAVSTVENI CENTER KOPER (skupaj bruto tlorisna površina 9.288,86 m2), s pripadajočo zunanjo ureditvijo okolice objekta s površinami za promet ter priključki na gospodarsko javno infrastrukturo, skladno z dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila in popisom del.
Interne Kennung: JN-G-23/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553974