2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en vervanging frequentieomvormers Emotron CG Drives
Beschreibung: Waterschap Vallei en Veluwe is voornemens de levering, vervanging, het onderhoud en de technische ondersteuning van Emotron-frequentieomvormers voort te zetten met CG Drives. De frequentieomvormers maken onderdeel uit van bestaande technische installaties binnen onder meer rioolwaterzuiveringsinstallaties, rioolgemalen en overige waterhuishoudkundige objecten. De voorgenomen overeenkomst ziet op de aanschaf en vervanging van frequentieomvormers, preventief en correctief onderhoud en technische ondersteuning wanneer dit noodzakelijk is. Circa €250.000 per jaar met een totaal geraamde waarde van €1.000.000 met een plafondbedrag van €1.250.000.
Interne Kennung: T1109
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31151000 Stromrichter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1