634979-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU DO ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU POBIERANIA KRWI, SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNO I WIELORAZOWEGO UŻYCIA WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU DO ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU POBIERANIA KRWI, SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNO I WIELORAZOWEGO UŻYCIA WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu do zamkniętego systemu pobierania krwi, sprzętu medycznego jedno i wielorazowego użycia wraz z dzierżawą aparatu. Zamówienie składa się z 3 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 – Jednorazowy sprzęt do zamkniętego systemu pobierania krwi Pakiet nr 2 – Jednorazowy sprzęt do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą zestawu Pakiet nr 3 – Narzędzia laparoskopowe do sprzętu Olympus
Vorherige Bekanntmachung: 508473-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Jednorazowy sprzęt do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą zestawu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Narzędzia laparoskopowe do sprzętu Olympus
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ