634993-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Personenwagen – Servicii de intretinere, revizii si reparatii, piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de intretinere, revizii si reparatii, piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule
Beschreibung: Servicii de intretinere, revizii si reparatii, piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule
Interne Kennung: 20012026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FORD+IVECO+MERCESES+FIAT+CITROEN
Beschreibung: Servicii de intretinere,revizii si reparatii,piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VOLKSWAGEN
Beschreibung: servicii de intretinere,revizii si reparatii, piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: RENAULT MASTER, DACIA
Interne Kennung: 3