634999-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Smotryszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Smotryszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: fabrycznie nowy, specjalny, średni samochód pożarniczy, ratowniczo – gaśniczy z napędem 4x4, zbiornikiem na wodę min. 40000 litrów, autopompą dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Smotryszowie wykonany zgodnie ze szczegółowym opisem parametrów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: fabrycznie nowy, specjalny, średni samochód pożarniczy, ratowniczo – gaśniczy z napędem 4x4, zbiornikiem na wodę min. 40000 litrów, autopompą dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Smotryszowie wykonany zgodnie ze szczegółowym opisem parametrów określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie przewiduje wznowień i opcji.