635041-2026 - Ergebnis
Estland – Direktzugriffspeicher – Varunduslahendus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varunduslahendus
Beschreibung: Riigihanke esemeks on hankijale kahe (2) kettapõhise varundusseadme (edaspidi Seadmed) müümine, paigaldamine, seadistamine ning integreerimine olemasoleva Veeam tarkvaralahendusega koos vajalike kaablite, tarvikute, dokumentatsiooni, litsentside, garantii ja tootetoega. Lepingu eseme täpsem kirjeldus on esitatud Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313733-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0000