635045-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Widzowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Widzowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: fabrycznie nowy, specjalny, średni samochód pożarniczy, ratowniczo – gaśniczy z napędem 4x4, zbiornikiem na wodę min. 3000 litrów, autopompą dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Widzowie wykonany zgodnie ze szczegółowym opisem parametrów określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.
635045-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsBrak opcji i wznowień.