635046-2026 - Auftragsänderung
Estland – Bauarbeiten für Kindergärten – Tallinna Liikuri lasteaia ehitustööd
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna Liikuri lasteaia ehitustööd
Beschreibung: Lepingu esemeks on Tallinna Liikuri lasteaiahoone ja sinna juurde kuuluvate rajatiste lammutamine ning uue kaasaegse lasteaiahoone ehitus koos juurde kuuluvate rajatistega. Ehitustööde tehniline kirjeldus on esitatud alusdokumentide lisas 1. Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused vaata hanke alusdokumentidest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 294200-0000
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
5. Los
Los: LOT-0000