See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu GSM z podziałem na części
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu GSM z podziałem na części
Vorherige Bekanntmachung: 321173-2026
Interne Kennung: 2813.15.2026.IR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 1 - Zakup 5325 szt. telefonów komórkowych
Beschreibung: Zakup 5325 szt. telefonów komórkowych
Interne Kennung: Część 1 - zakup 5325 szt. telefonów komórkowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Los: LOT-0009
Titel: Część 2 - Zakup 1030 szt. Tabletów (TBw)
Beschreibung: zakup 1030 szt. Tabletów (TBw)
Interne Kennung: Część 2 - Zakup 1030 szt. Tabletów (TBw)
Haupteinstufung (cpv): 32523000 Fernmeldeeinrichtungen
Los: LOT-0011
Titel: Część 4 - Zakup 200 szt. routerów LTE/5G z antenami zewnętrznymi
Beschreibung: Zakup 200 szt. routerów LTE/5G z antenami zewnętrznymi
Interne Kennung: Część 4 - Zakup 200 szt. routerów LTE/5G z antenami zewnętrznymi