See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: N1G kategooria sõiduki kasutusrent koos korraliste hooldustega
Beschreibung: Hanke eesmärk on ühe N1G kategooria maasturi kasutusrent koos korraliste hooldustega vastavalt hanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. Täpsemad nõuded alusdokumendis "Kasutusrendilepingu projekt" ja selle lisad sh "Tehniline kirjeldus". Lisaks nõuded sõidukile vastavustingimuse "Hankeobjekti kirjeldus" vormis "Vorm 1. Hankeobjekti kirjeldus". / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314511-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sõidukite liisimine
Beschreibung: Liisitakse (sõidukite kapitali- ja kasutusrent) peamiselt, kuid mitte ainult, M ja N kategooria sõidukeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314511-0001