2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie i zimowe oczyszczanie ulic,placów,parkingów,zatok przystankowych,ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych, wysepek, centr. przesiadkowych i torowisk tramwaj. w Katowicach 2026/27
Beschreibung: Letnie i zimowe oczyszczanie ulic, placów, parkingów, zatok przystankowych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszorowerowych, wysepek, centrów przesiadkowych oraz torowisk tramwajowych wbudowanych w jezdnie na terenie miasta Katowice w roku 2026/2027 r
Interne Kennung: 34/VII/2026/WP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Letnie i zimowe oczyszczanie ulic, placów, parkingów, zatok przystankowych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszorowerowych, wysepek, centrów przesiadkowych oraz torowisk tramwajowych wbudowanych w jezdnie na terenie miasta Katowice w roku 2026/2027 r.
Beschreibung: Letnie i zimowe oczyszczanie ulic, placów, parkingów, zatok przystankowych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszorowerowych, wysepek, centrów przesiadkowych oraz torowisk tramwajowych wbudowanych w jezdnie na terenie miasta Katowice w roku 2026/2027 r.
Interne Kennung: 33/VII/2026/WP