635107-2026 - Ergebnis
Ungarn – Ausbildung in Fahrschulen – „D” kategóriás járművezető képzés
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „D” kategóriás járművezető képzés
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés megkötése „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre 13 részben. További információkat lásd az adott rész releváns pontjában. Részeleteket Közbeszerzési Dokumentumok tartalmaznak.
Vorherige Bekanntmachung: 808253-2025
Interne Kennung: EKR001060582025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az egyéb információkat teljes körűen a Közbeszerzési Dokumentumokban, Műszaki specifikációkban és Szerződéstervezetekben adja meg.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D kategóriás képzés Budapest
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 90 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 105.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 73.500.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/1
Los: LOT-0002
Titel: D kategóriás képzés Győr
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 40 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 43.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 30.100.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/2
Los: LOT-0003
Titel: D kategóriás képzés Székesfehérvár
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 25 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 37.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 25.900.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/3
Los: LOT-0004
Titel: D kategóriás képzés Szekszárd
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 45 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 56.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 39.200.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/4
Los: LOT-0005
Titel: D kategóriás képzés Szombathely
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 49 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 52.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 36.400.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/5
Los: LOT-0006
Titel: D kategóriás képzés Tatabánya
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 55 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 55.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 38.500.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/6
Los: LOT-0007
Titel: D kategóriás képzés Veszprém
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 30 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 26.700.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 18.690.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/7
Los: LOT-0008
Titel: D kategóriás képzés Debrecen
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 25 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 29.500.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 20.650.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/8
Los: LOT-0009
Titel: D kategóriás képzés Eger
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 15 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 19.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 13.300.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/9
Los: LOT-0010
Titel: D kategóriás képzés Miskolc-Ózd
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 35 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 36.500.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 25.550.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/10
Los: LOT-0011
Titel: D kategóriás képzés Nyíregyháza
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 33 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 24.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 16.800.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/11
Los: LOT-0012
Titel: D kategóriás képzés Salgótarján
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 10 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 11.500.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 8.050.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/12
Los: LOT-0013
Titel: D kategóriás képzés Szolnok
Beschreibung: Szolgáltatási keretszerződés „D” kategóriás járművezető- („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló, és „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) képzésre, az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint közlekedési hatóság által előírt követelmények szerint: „D” kategóriás járművezető-képzés („C” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: a 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti hatósági Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, minimum 24 gyakorlati óra alatt minimum 550 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetése, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítése. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 4 hónapon belül. valamint „D” kategóriás járművezető-képzés („B” kategóriás vezetői engedéllyel induló) hatósági képzés. Időtartama, óraszáma: 24/2005 (IV.21) GKM rendelet 2§ 38. pontja szerinti a Tanterv és vizsgakövetelmény szerinti elméleti képzés e-learning formában, de Ajánlatkérő 48 óra gyakorlati vezetési órában minimum 850 kilométer vezetési kartonon rögzített levezetését, valamint a rutin vizsga (1 óra) és a forgalmi vizsga (2 óra) teljesítését várja el. A képzés időtartama, teljesítés határideje: képzés megkezdését követő 5 hónapon belül. Oktatással érintett állomány tájékoztató összlétszáma: 8 fő. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a műszaki leírásban részenként meghatározott létszám a közbeszerzési eljárás megindításakor fennálló helyzetet tükrözi. A munkaerőpiac változása miatt Ajánlatkérő nem tudja megbecsülni a képzésre jelentkezők előzetes tudásszintét, azaz, hogy milyen érvényes vezetői engedéllyel fognak rendelkezni, ezért az összlétszámot Ajánlatkérő nem tudja megbontani a „C” kategóriás és a „B” kategóriás vezetői engedéllyel induló „D” kategóriás járművezetői képzések között. Az egyes megajánlott ajánlati áraknak, díjaknak teljeskörűnek kell lennie, azaz az adott szolgáltatásra vonatkozó valamennyi ajánlattevői költséget magukban kell foglalniuk. Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén nettó 10.000.000 ,- Ft keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszeg 70% mértékéig – azaz 7.000.000,-Ft összegig - vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a Szerződést 24 hónap határozott időtartamra köti, amely 12 hónappal meghosszabbítható, amennyiben a keretösszeg nem kerül elköltésre a 24 hónap alatt. A további feltételeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001060582025/13