2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract fietsleasing
Beschreibung: skeyes heeft de intentie om een raamovereenkomst met een leasemaatschappij af te sluiten die de mogelijkheid biedt aan de personeelsleden de mogelijkheid om een individuele fietsleaseovereenkomst af te sluiten volgens de principes van (bruto)loonruil. Het aantal te leveren leasefietsen zal afhangen van het succes van deze mogelijkheid bij de personeelsleden. De omvang van deze opdracht wordt geraamd op 300 fietsen over de totale looptijd van de opdracht (louter indicatief). skeyes streeft ernaar de administratieve last tot een minimum beperken, zowel voor zichzelf als voor de werknemers die wensen gebruik te maken van het fietsleasesysteem. skeyes wenst een raamovereenkomst te sluiten met één (1) opdrachtnemer. De raamovereenkomst zal een initiële looptijd van twee (2) jaar (verlengbaar met één (1) jaar) hebben. Tijdens deze periode zullen de werknemers via de raamovereenkomst een fiets kunnen bestellen. De looptijd van de lease kan de looptijd van de raamovereenkomst overschrijden. Het betreft een raamovereenkomst waarin de voorwaarden en bepalingen worden overeengekomen voor de dienstverlening die bij de uitvoering van de deelopdrachten (de individuele overeenkomsten voor de werknemers) moeten worden nageleefd. De leasemaatschappij geniet geen exclusiviteit en er geldt voor skeyes geen aankoopverplichting noch enige volumeverplichting. De looptijd van de individuele leaseovereenkomsten is flexibel, met een maximum van zesendertig (36) maanden. skeyes wenst haar werknemers een volledig en kwalitatief assortiment fietsen aan te bieden. Daartoe omvat de raamovereenkomst onder meer de volgende ‘types’ fietsen: • klassieke elektrische fiets • elektrische bakfiets • opvouwbare elektrische fiets • speed-pedelec • klassieke niet-elektrische fiets • niet-elektrische mountainbike • elektrische mountainbike • niet-elektrische racefiets • elektrische racefiets • gravelbike (grindfiets)
Interne Kennung: OA 2976
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34400000 Motorräder, Fahrräder und Beiwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder, 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34420000 Motorroller und Fahrräder mit Hilfsmotor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2976 - 1
Interne Kennung: 1