See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība “Mājokļu ārējās vides pielāgošanas pasākumi Aizkraukles novada iedzīvotājiem”
Beschreibung: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība “Mājokļu ārējās vides pielāgošanas pasākumi Aizkraukles novada iedzīvotājiem”
Interne Kennung: AND 2026/63
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000