635154-2026 - Ergebnis
Belgien – Aufzüge – Raamovereenkomst voor het leveren + plaatsen van liften, renovatie van bestaande liften en het onderhoud van het volledige liftenpark
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren + plaatsen van liften, renovatie van bestaande liften en het onderhoud van het volledige liftenpark
Beschreibung: Voor ons bestaande liftenpark wensen wij een onderhoudscontract af te sluiten aangezien de huidige overeenkomst zal eindigen. Naast het onderhoud van de bestaande liften wensen wij tegelijkertijd een overeenkomst af te sluiten voor de renovatie/modernisatie van bestaande liften die end of life zijn. Deze overeenkomst heeft daarnaast ook de bedoeling om voorwaarden vast te leggen ingeval er nieuwbouwprojecten zijn waarbij er liften moeten voorzien worden. De opdrachtnemer garandeert dat hij volledig geautoriseerd, opgeleid en uitgerust is om het onderhoud aan alle in de inventaris opgenomen liftinstallaties uit te voeren, ongeacht het oorspronkelijke fabricaat of type sturing.
Interne Kennung: PPP0U4-1241/6119/2026/241/FDG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren + plaatsen van liften, vervangen van bestaande liften en het onderhoud van het volledige liftenpark
Beschreibung: Voor ons bestaande liftenpark wensen wij een onderhoudscontract af te sluiten aangezien de huidige overeenkomst zal eindigen. Naast het onderhoud van de bestaande liften wensen wij tegelijkertijd een overeenkomst af te sluiten voor de vervanging van bestaande liften die end of life zijn. Deze overeenkomst heeft daarnaast ook de bedoeling om voorwaarden vast te leggen ingeval er nieuwbouwprojecten zijn waarbij er liften moeten voorzien worden.
Interne Kennung: 2026/241/FDG_1