See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dnevni prevoz otrok s posebnimi potrebami za šolska leta 2024/2025, 2025/2026 in 2026/2027
Beschreibung: Predmet naročila je dnevni prevoz otrok s posebnimi potrebami z bivališčem v Mestni občini Nova Gorica in z bivališčem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki so usmerjeni v Osnovno šolo Danila Lokarja Ajdovščina in CIRIUS Vipava na relaciji: bivališče – dvorišče Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina – dvorišče CIRIUS Vipava in nazaj.
Interne Kennung: JN-41804
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 554054