635194-2026 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Gniewkowo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Gniewkowo
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich na terenie Gminy Gniewkowo na 9 liniach komunikacyjnych. 2. Linie komunikacyjne: 1) Gniewkowo – Gniewkowo przez Kijewo – Markowo, 2) Gniewkowo – Gniewkowo przez Zajezierze, Lipie, 3) Gniewkowo – Gniewkowo przez Zajezierze, Perkowo, 4) Gniewkowo – Gniewkowo przez Suchatówka, Kaczkowo, 5) Gniewkowo – Wonorze – Gąski, 6) Gniewkowo – Słońsko – Szadłowice, 7) Gniewkowo – Mierogoniewice – Ostrowo – Wierzchosławice, 8) Gniewkowo – Gniewkowo przez Kaczkowo – Dąblin, 9) Gniewkowo – Murzynno – Klepary – Gniewkowo. 3. Planowana łączna długość linii komunikacyjnych wynosi 275,20 km. Planowana łączna wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na liniach komunikacyjnych od września do grudnia 2026 r. wynosi 76.814,70 wzkm. Planowana łączna wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na liniach komunikacyjnych w 2027 r. i 2028 r. wynosi 181.530,60 wzkm. 4. W ramach świadczenia Przewozów Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do: 1) wykonywania Przewozów z zachowaniem parametrów technicznych, jakościowych i ilościowych określających sposób świadczenia Przewozów oraz powszechnie obowiązujących norm i przepisów; 2) współpracy z Zamawiającym przy określeniu parametrów jakościowych świadczonych Przewozów; 3) zapewnienia wykonania obowiązku, o którym mowa w art. 25 ust. 3 pkt 13) i 16) ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. 2025 poz. 285) 4) rozliczania Rekompensaty, zgodnie z zasadami określonymi w Umowie i obowiązującymi przepisami prawa; 5) realizacji obowiązków sprawozdawczych zgodnie z zasadami określonymi w Umowie; 6) realizacji, zgodnie z zasadami zawartymi w Umowie i obowiązujących przepisach prawa obowiązków, zadań związanych z przyjmowaniem skarg i reklamacji pasażerów; 7) posiadania wymaganych zgodnie z obowiązującymi przepisami dokumentów, uprawniających do świadczenia usług gminnych przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych będących przedmiotem zamówienia; 8) posiadania przez Wykonawcę tytułu prawnego do środków transportowych, za pomocą których wykonywane będą Przewozy; 9) utrzymywania w należytym stanie technicznym posiadanego majątku niezbędnego do wykonywania Przewozów; 10) prowadzenia rachunkowości zgodnie z postanowieniami Umowy i obowiązującymi przepisami, w szczególności załącznikiem do Rozporządzenia 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r. dotyczącego usług publicznych w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego uchylającego rozporządzenie Rady (EWG) nr 1191/69 i (EWG) nr 1107/70; 11) zapewnienia odpowiedniego zaplecza technicznego, gwarantującego utrzymanie wynikające z Rozkładu Jazdy liczby pojazdów w ruchu; 12) zapewnienia estetyki i czystości pojazdów dysponowanych do ruchu oraz usuwania zanieczyszczeń w czasie eksploatacji autobusów, jeżeli powodują utrudnienia w korzystaniu z pojazdów przez pasażerów; 13) zapewnienia ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej powietrza poniżej 0 stopni C; 14) zapewnienia oświetlenia wnętrza pojazdu po zmroku; 15) likwidacji szkód, wobec pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego, powstałych wskutek okoliczności, za które Wykonawca ponosi odpowiedzialność, na które to okoliczności Wykonawca musi być ubezpieczony; 16) przestrzegania regularności i punktualności kursowania pojazdów; 17) współpracy z Zamawiającym przy przygotowaniu i aktualizacji Rozkładów Jazdy przez Wykonawcę.
Interne Kennung: RZp.271.1.11.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001