See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja przystanku Tuchów na linii kolejowej nr 96 w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”
Beschreibung: Modernizacja przystanku Tuchów na linii kolejowej nr 96 w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”
Interne Kennung: 0333/IZ19GM/16309/04165/23/P
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000