2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane obejmujące swym zakresem dostawę wraz z montażem dźwigu osobowego o napędzie elektrycznym o udźwigu 675 kg w budynku pawilonu Azalia należącego do Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących swym zakresem dostawę wraz z montażem dźwigu osobowego o napędzie elektrycznym o udźwigu 675 kg w budynku pawilonu Azalia należącego do Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach Zdroju. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) demontaż i utylizację istniejącego dźwigu wraz z urządzeniami w maszynowni; 2) dostawę, montaż i uruchomienie nowego dźwigu osobowego wraz z kompletnym wyposażeniem; 3) wykonanie wszystkich niezbędnych prac adaptacyjnych w obrębie szybu windowego oraz maszynowni, w tym prac elektrycznych, w celu dostosowania obiektu do montażu nowego urządzenia; 4) opracowanie wymaganej dokumentacji projektowej i technicznej oraz realizację wszystkich prac zgodnie z tą dokumentacją; 5) wykonanie końcowych pomiarów elektrycznych zakończonych protokołem, zgłoszenie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji do UDT oraz udział w odbiorze urządzenia przez UDT.
Vorherige Bekanntmachung: 397381-2026
Interne Kennung: ZP.382.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45410000 Putzarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0014
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen, 45410000 Putzarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten