2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Podpora regionálního školství statutárního města Karviná – dodávky, fáze 1, interiér“
Beschreibung: Projekt „Podpora regionálního školství statutárního města Karviná – dodávky“ je rozdělen do dvou samostatných fází. První fáze projektu bude realizována v roce 2026 a druhá fáze projektu bude realizována v roce 2027. Veřejná zakázka „Podpora regionálního školství statutárního města Karviná – dodávky, fáze 1, pomůcky“ je rozdělena na dílčí části ve smyslu § 101 ZZVZ, a to následovně: 1. část veřejné zakázky: „Nábytek“ 2. část veřejné zakázky: „Okenní rolety“ 3. část veřejné zakázky: „Pomůcky – pohybová průprava“ 4. část veřejné zakázky: „Pomůcky senzorické a interaktivní“ 5. část veřejné zakázky: „Gastro zařízení“ 6. část veřejné zakázky: „Polytechnické pomůcky“ 1. a 2. část veřejné zakázky jsou zadávány v rámci tohoto zadávacího řízení. Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku do jedné nebo do obou částí veřejné zakázky, tj. do 1. části, do 2. části, nebo do obou částí veřejné zakázky. 3. až 6. část veřejné zakázky budou zadávány samostatně postupem podle § 18 odst. 3 ZZVZ a nejsou předmětem tohoto zadávacího řízení. Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem zakázky je realizace dodávka vybavení a zařízení učeben základních škol v Karviné. Jedná se především o dodávku nábytku a okenních rolet. 1. část veřejné zakázky: „Nábytek“ Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je dodávka školního nábytku jako jsou stoly, židle, taburety, skříně, skříňky, katedry, pracovní desky, sedací vaky, nábytkové sestavy a další. Více v podrobnostech příloh zadávací dokumentace (položkový rozpočet a technická specifikace pro 1. část veřejné zakázky) 2. část veřejné zakázky: „Okenní rolety“ Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je dodávka okenních rolet. Více v podrobnostech příloh zadávací dokumentace (položkový rozpočet a technická specifikace pro 2. část veřejné zakázky)
Interne Kennung: P26V00000326
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39515400 Sichtschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část veřejné zakázky: „Nábytek“
Beschreibung: 1. část veřejné zakázky: „Nábytek“ Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je dodávka školního nábytku jako jsou stoly, židle, taburety, skříně, skříňky, katedry, pracovní desky, sedací vaky, nábytkové sestavy a další. Více v podrobnostech příloh zadávací dokumentace (položkový rozpočet a technická specifikace pro 1. část veřejné zakázky)
Interne Kennung: 1. část veřejné zakázky: „Nábytek“
Los: LOT-0002
Titel: 2. část veřejné zakázky: „Okenní rolety“
Beschreibung: 2. část veřejné zakázky: „Okenní rolety“ Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je dodávka okenních rolet. Více v podrobnostech příloh zadávací dokumentace (položkový rozpočet a technická specifikace pro 2. část veřejné zakázky)
Interne Kennung: 2. část veřejné zakázky: „Okenní rolety“
Haupteinstufung (cpv): 39515400 Sichtschutz
635204-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: P26V00000326
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
Additional classification (cpv): 39515400 Blinds
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 39515400 Blinds