635206-2026 - Ergebnis
Rumänien – Teile für Lokomotiven oder rollendes Material – ,,Piese pentru automotoare Desiro SR 20D” – împărțită în 11 loturi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Piese pentru automotoare Desiro SR 20D” – împărțită în 11 loturi
Beschreibung: ,,Piese pentru automotoare Desiro SR 20D” – împărțită în 11 loturi”, astfel: Lot 1: ”Senzor de temperatură pentru lichidul de răcire motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Lot 2: ”Regulator electronic sistem răcire motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Lot 3: ”Senzor de temperatură pentru aer intercooler motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Lot 4: ”Bobină magnetică pentru acționarea ventilatorului din instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Lot 5: ”Tampon metal cauciuc tronconic pentru prinderea instalației hidrostatice de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Lot 6: ”Furtun din circuitul preîncălzitorului de pe automotor Desiro SR 20 D” Lot 7: ”Furtun aerotermă post conducere automotor Desiro SR 20 D” Lot 8: ”Set furtunuri DN 8 din instalația de răcire a grupului power-pack al automotorului Desiro SR 20 D” Lot 9: ”Set furtunuri DN 31 (1.1/4”) din instalația de încălzire, ce fac legătura între grupul power-pack și cutia automotorului Desiro SR 20 D” Lot 10: ”Supapă de reglare perne aer de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Lot 11: ”Radiator ulei pentru instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Cod CPV principal: 34631000-9 – Piese pentru locomotive sau material rulant Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11-zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: SNTFCMR 6/2026 -;RO11054545-2026, poz. 622
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Senzor de temperatură pentru lichidul de răcire motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Senzor de temperatură pentru lichidul de răcire motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D’’ Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 116 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 55 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ,,Regulator electronic sistem răcire motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D’’
Beschreibung: ,,Regulator electronic sistem răcire motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D’’ Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 176 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 90 buc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Senzor de temperatură pentru aer intercooler motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Senzor de temperatură pentru aer intercooler motor Diesel de pe automotoarele Desiro SR 20 D’’ Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 172 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 90 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Bobină magnetică pentru acționarea ventilatorului din instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Bobină magnetică pentru acționarea ventilatorului din instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D’’ Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 188 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 90 buc.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Tampon metal cauciuc tronconic pentru prinderea instalației hidrostatice de pe automotoarele Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Bobină magnetică pentru acționarea ventilatorului din instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D’’ Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 264 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 110 buc.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Furtun din circuitul preîncălzitorului de pe automotor Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Furtun din circuitul preîncălzitorului de pe automotor Desiro SR 20 D’ Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 220 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 100 buc.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Furtun aerotermă post conducere automotor Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Furtun aerotermă post conducere automotor Desiro SR 20 D” Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 148 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 80 buc.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Set furtunuri DN 8 din instalația de răcire a grupului power-pack al automotorului Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Set furtunuri DN 8 din instalația de răcire a grupului power-pack al automotorului Desiro SR 20 D” Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 180 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 80 buc.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Set furtunuri DN 31 (1.1/4”) din instalația de încălzire, ce fac legătura între grupul power-pack și cutia automotorului Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Set furtunuri DN 31 (1.1/4”) din instalația de încălzire, ce fac legătura între grupul power-pack și cutia automotorului Desiro SR 20 D” Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 112 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 55 buc.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Supapă de reglare perne aer de pe automotoarele Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Supapă de reglare perne aer de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 328 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 180 buc.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Radiator ulei pentru instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D
Beschreibung: ,,Radiator ulei pentru instalația hidrostatică de pe automotoarele Desiro SR 20 D” Cantitati estimate pentru acordul cadru: minim 2 buc. - maxim 130 buc. Cantitati estimate pentru cel mai mare contract subsecvent: minim 2 buc. - maxim 65 buc.
Interne Kennung: 11