2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (gadżetów) oraz dostawa nagród na potrzeby realizacji konkursów organizowanych w ramach „Małopolskiej Nocy Naukowców 2025” (MNN 2025) z prawem opcji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (gadżetów) oraz dostawa nagród na potrzeby realizacji konkursów organizowanych w ramach „Małopolskiej Nocy Naukowców 2025” (MNN 2025). 2. Zamówienie obejmuje m.in.: 1) Tatuaże zmywalne, 2) Podkoszulki pakowane ekologicznie, 3) Zawieszki odblaskowe – pętelka, 4) Torby na zakupy z juty, 5) Torby papierowe, 6) Worki ze sznurkami z elementami odblaskowymi, 7) Aparat natychmiastowo wywołujący zdjęcia, 8) Głośnik przenośny, bezprzewodowy pozwalający na odtwarzanie dźwięku z urządzeń posiadających Bluetooth np. smartfonów, tabletów czy laptopów, 9) Kubki termiczne. 3. Zamówione materiały promocyjne i nagrody będą wykorzystane przez Województwo Małopolskie i Partnerów wydarzenia podczas Małopolskiej Nocy Naukowców, tj. 26 września 2025 r. 4. Zamówienie zostanie dostarczone do siedziby Zamawiającego oraz do min. 39 instytucji wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się na terenie województwa małopolskiego (większość z siedzibą w Krakowie). 5. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zostały określone w załączniku 1C do swz – wzorze umowy. 6. Warunki realizacji zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 420039-2025
Interne Kennung: SG-IX.272.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w dniu 28.01.2025 r. opublikował na swojej stronie internetowej wstępne ogłoszenie informacyjne Dz.U. S: 19/2025 Nr publikacji 58351-2025 z dnia 28.01.2025 r. , które miało na celu skrócenie terminu składania ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą. Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. W przypadku niniejszego postępowania Zamawiający odstąpił od podziału na części ponieważ uznał, że nie zachodzi potrzeba udzielania niniejszego zamówienia w częściach. Podział zamówienia powodowałby nadmierne koszty wykonania zamówienia lub też wymagał nadmiernego jednoczesnego zaangażowania zasobów ludzkich do skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby zagrozić właściwemu jego wykonaniu. Ponadto, niniejsze postępowanie jest jedną z części zamówienia, gdyż Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części i przeprowadza na poszczególne części odrębne postępowania. Klauzule informacyjne z art. 13 i 14 RODO ujęte są w załącznikach nr 1A i nr 1B do SWZ. Zamawiający wymaga złożenia przez wykonawcę wraz z ofertą oświadczenia o wypełnieniu obowiązków informacyjnych, przewidzianych w art. 13 oraz jeśli dotyczy art. 14 RODO – oświadczenie jest ujęte w formularzu oferty. Informacje o sposobie porozumiewania się zamawiającego z wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z wykonawcami oraz forma składania dokumentów są określone w swz.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18331000 T-Shirts, 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (gadżetów) oraz dostawa nagród na potrzeby realizacji konkursów organizowanych w ramach „Małopolskiej Nocy Naukowców 2025” (MNN 2025). 2. Zamówienie obejmuje m.in.: 1) Tatuaże zmywalne, 2) Podkoszulki pakowane ekologicznie, 3) Zawieszki odblaskowe – pętelka, 4) Torby na zakupy z juty, 5) Torby papierowe, 6) Worki ze sznurkami z elementami odblaskowymi, 7) Aparat natychmiastowo wywołujący zdjęcia, 8) Głośnik przenośny, bezprzewodowy pozwalający na odtwarzanie dźwięku z urządzeń posiadających Bluetooth np. smartfonów, tabletów czy laptopów, 9) Kubki termiczne. 3. Zamówione materiały promocyjne i nagrody będą wykorzystane przez Województwo Małopolskie i Partnerów wydarzenia podczas Małopolskiej Nocy Naukowców, tj. 26 września 2025 r. 4. Zamówienie zostanie dostarczone do siedziby Zamawiającego oraz do min. 40 instytucji wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się na terenie województwa małopolskiego (większość z siedzibą w Krakowie). 5. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zostały określone w załączniku 1C do swz – wzorze umowy. 6. Warunki realizacji zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 18331000 T-Shirts
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje realizację zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji. Warunki realizacji zamówienia dotyczącego prawa opcji zawiera załącznik nr 1C do swz (wzór umowy). Wartość prawa opcji: 44690,00 zł