See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA TOVORNEGA VOZILA IN DELOVNIH STROJEV
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup novega tovornega vozila kategorije z ABROLL nadgradnjo, namenjenega delu v dejavnosti ravnanja z odpadki ter manipulaciji kontejnerjev ter dveh prav tako novih delovnih strojev - čelnega viličarja z vilicami s prijemalom za bale in čelnega viličarja s podaljšanimi in ojačanimi vilicami.
Interne Kennung: JN-75181
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TOVORNO VOZILO Z ABROLL NADGRADNJO
Interne Kennung: 553781
Los: LOT-0002
Titel: ČELNI VILIČAR Z VILICAMI 1
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup novega čelnega viličarja z vilicami s prijemalom za bale.
Interne Kennung: 553782
Los: LOT-0003
Titel: ČELNI VILIČAR Z VILICAMI 2
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup novega čelnega viličarja s podaljšanimi in ojačanimi vilicami.
Interne Kennung: 553783
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler