2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervoer directie
Beschreibung: De opdracht heeft tot doel een betrouwbare, discrete, flexibele en hoogwaardige vervoersdienst te verzekeren voor directieleden van VRT. De opdrachtnemer staat in voor het ter beschikking stellen van professionele, ervaren chauffeurs en representatieve voertuigen voor zowel vooraf geplande als adhocverplaatsingen. De dienstverlening omvat het veilig, stipt en comfortabel vervoeren van de betrokken directieleden, met bijzondere aandacht voor discretie, vertrouwelijkheid, flexibiliteit en een klantgerichte dienstverlening. Alle ritten in het kader van deze opdracht dienen te worden uitgevoerd met een voertuig dat gerechtigd is om gebruik te maken van de taxistrook en beschikt over een geldige T-plaat. De opdrachtnemer moet kunnen inspelen op wisselende agenda's en onverwachte verplaatsingsbehoeften, waarbij een hoge beschikbaarheid en continuïteit van de dienstverlening worden gegarandeerd.
Interne Kennung: 2026/OO/1153
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/OO/1153 - 1
Beschreibung: Dit perceel omvat het ter beschikking stellen van een professionele chauffeursdienst voor een directielid woonachtig in Antwerpen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/OO/1153 - 2
Beschreibung: Dit perceel omvat het ter beschikking stellen van een professionele chauffeursdienst voor een directielid woonachtig in de westelijke regio van Vlaams-Brabant.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Title: Vervoer directie
Internal identifier: 2026/OO/1153
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60120000 Taxi services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/OO/1153 - 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2026/OO/1153 - 2
Internal identifier: 2