2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ciężki samochód ratownictwa chemicznego - 8 sztuk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 8 sztuk na potrzeby jednostek Państwowej Straży Pożarnej z podziałem na 4 części: Część A – ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa kujawsko – pomorskiego 1 sztuka (KM PSP w Bydgoszczy) i łódzkiego – 1 sztuka ( KM PSP w Łodzi); Część B – ciężki samochód ratownictwa chemicznego - 2 sztuki: dla województwa opolskiego 1 sztuka (KM PSP w Opole) i podkarpackiego 1 sztuka (KP PSP w Leżajsku). Część C – ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa świętokrzyskiego 1 sztuka (KM PSP w Kielcach) i śląskiego 1 sztuka ( KM PSP w Gliwicach); Część D – ciężki samochód samochodów ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa zachodniopomorskiego ( KM PSP w Koszalinie i KM PSP w Szczecinie). 2. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy. 4. Ilekroć SWZ odwołuje się do znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi, Wykonawca może zastosować wskazane w SWZ lub równoważne, spełniające wymogi techniczne oraz posiadające właściwości użytkowe zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 5. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi się znaleźć w ofercie (w załączonym do formularza ofertowego opisie przedmiotu zamówienia po uzupełnieniu kolumny nr 3 przez Wykonawcę – wzór załącznik nr 1 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 775386-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221300 Einsatzwagen für Chemieunfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa kujawsko – pomorskiego 1 sztuka (KM PSP w Bydgoszczy) i łódzkiego – 1 sztuka ( KM PSP w Łodzi)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ OPZ – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja techniczna) - OPZ taki sam dla każdej części zamówienia, a szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy.
Interne Kennung: WT.2371.6.2025 część A
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa opolskiego 1 sztuka (KM PSP w Opole) i podkarpackiego 1 sztuka (KP PSP w Leżajsku)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ OPZ – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja techniczna) - OPZ taki sam dla każdej części zamówienia, a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy.
Interne Kennung: WT.2371.6.2025 część B
Los: LOT-0003
Titel: Ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa świętokrzyskiego 1 sztuka (KM PSP w Kielcach) i śląskiego 1 sztuka ( KM PSP w Gliwicach);
Interne Kennung: WT.2371.6.2025 część C
Los: LOT-0004
Titel: Ciężki samochód ratownictwa chemicznego – 2 sztuki: dla województwa zachodniopomorskiego ( KM PSP w Koszalinie i KM PSP w Szczecinie)
Interne Kennung: WT.2371.6.2025 część D