635320-2026 - Ergebnis
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – „Dostawa części samochodowych i akcesoriów na potrzeby RZGW w Rzeszowie i jednostek podległych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa części samochodowych i akcesoriów na potrzeby RZGW w Rzeszowie i jednostek podległych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Dostawa części samochodowych i akcesoriów na potrzeby RZGW w Rzeszowie i jednostek podległych w podziale na części: Część 1 - Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby RZGW w Rzeszowie, ul. Hanasiewicza 17B, 35-103 Rzeszów, Część 2 - Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby Zarząd Zlewni w Jaśle, ul. Floriańska 112, 38-200 Jasło, Część 3 - Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby Zarząd Zlewni w Krośnie, ul. Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, Część 4 - Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby Zarząd Zlewni w Przemyślu, ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6, 37-700 Przemyśl, Część 5 - Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby Zarząd Zlewni w Stalowej Woli, ul. Jagiellońska 17, 37-464 Stalowa Wola." Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ.- Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. O ile SWZ nie stanowi inaczej, jej zapisy stosuje się odpowiednio do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp Zasady dotyczące podwykonawstwa: - Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę prac związanych z rozmieszczeniem i instalacją przedmiotu zamówienia, o których mowa w art. 121 pkt. 2 ustawy Pzp. - Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawiera wzór umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung369567-2026
Interne KennungR.ROZ.270.12.39.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0006
TitelCzęść 5 - Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby Zarząd Zlewni w Stalowej Woli, ul. Jagiellońska 17, 37-464 Stalowa Wola
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych i akcesoriów na potrzeby Zarząd Zlewni w Stalowej Woli, ul. Jagiellońska 17, 37-464 Stalowa Wola
Interne KennungR.ROZ.270.12.39.2026.5