635339-2025 - Wettbewerb
Polen – Streamer-Laufwerk – Dostawa bibliotek taśmowych wraz z wdrożeniem i gwarancją na okres 60 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa bibliotek taśmowych wraz z wdrożeniem i gwarancją na okres 60 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bibliotek taśmowych wraz z wdrożeniem i gwarancją na okres 60 miesięcy. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: 2.1. dostawa wraz z wdrożeniem oraz przeprowadzeniem warsztatów: 2.1.1. bibliotek taśmowych, o których mowa w pkt VIII OPZ – 2 sztuki, 2.1.2. taśm LTO-9 wyposażonych w kody kreskowe o formacie zdefiniowanym przez Zamawiającego – 600 sztuk, 2.1.3. taśm czyszczących wyposażonych w kody kreskowe o formacie zdefiniowanym przez Zamawiającego – 60 sztuk, 2.2. zapewnienie Gwarancji dla Urządzeń na okres 60 miesięcy (szczegółowo opisanej w pkt VII OPZ). 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 10. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 10.1. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia opisany w pkt IV ppkt 1) OPZ w terminie 35 dni od dnia zawarcia Umowy. 10.2. Dostarczone Urządzenia zostaną objęte Gwarancją producenta przez okres 60 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez strony bez zastrzeżeń Protokole Odbioru Jakościowego. 11. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz kryteriami oceny ofert określonymi w opisie kryteriów oceny ofert w pkt. 19 Rozdziału I SWZ (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ -Instrukcja dla Wykonawców).
Interne KennungCOI-ZAK.262.72.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ