See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Tukuma novada pašvaldības iestādēm
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Tukuma novada pašvaldības iestādēm
Interne Kennung: TNP 2024/26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 4. Maize