See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozu osób autokarami, autobusami i mikrobusami, w transporcie krajowym i zagranicznym, na potrzeby 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie".
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autokarami, autobusami i mikrobusami, w transporcie krajowym i zagranicznym, na potrzeby 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz instytucji i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ (oddzielnie dla każdej części) , oraz zgodnie z zestawieniem planowanych potrzeb w zakresie przewozu osób) – załącznik nr 9 do SWZ ,stanowiące jego integralną część. Wykonawca zamówienie musi realizować zgodnie z przepisami prawa, a w szczególności w zgodzie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2022 poz. 180 z późn. zm ), zgodnie z ustawą z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (. Dz. U. 2020 poz. 8 oraz ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 988).Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami przenoszącymi europejskie normy zharmonizowane. Wykonawca musi posiadać aktualne licencje uprawiające do krajowego i zagranicznego transportu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 o transporcie drogowym (Dz. U. 2022 r, poz. 180 z późn. zm.)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz.1- Wynajem autokarów i autobusów wraz z kierowcą celem przewozu osób.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autokarami, autobusami i mikrobusami, w transporcie krajowym i zagranicznym, na potrzeby 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz instytucji i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ (oddzielnie dla każdej części) , oraz zgodnie z zestawieniem planowanych potrzeb w zakresie przewozu osób) – załącznik nr 9 do SWZ ,stanowiące jego integralną część. Wykonawca zamówienie musi realizować zgodnie z przepisami prawa, a w szczególności w zgodzie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2022 poz. 180 z późn. zm ), zgodnie z ustawą z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (. Dz. U. 2020 poz. 8 oraz ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 988). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami przenoszącymi europejskie normy zharmonizowane. Wykonawca musi posiadać aktualne licencje uprawiające do krajowego i zagranicznego transportu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 o transporcie drogowym (Dz. U. 2022 r, poz. 180 z późn. zm.)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu ilości wykonanych usług: do 50 % wartości zamówienia dla części 1 i 2 postępowania , niezależnie od zrealizowania całkowitego zakresu zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji również w przypadku, gdy zamówienie podstawowe nie zostało wykonane w całości. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Cz.2- Wynajem mikrobusów wraz z kierowcą i z przyczepką.