See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USLUGA ISPISA
Beschreibung: Predmet nabave je najam uređaja i programa za upravljanje ispisom, a što objedinjeno čini uslugu ispisa sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji.
Interne Kennung: 12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Korisnici 2
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća najam uređaja, održavanje uređaja u najmu, isporuku potrošnog materijala za uređaje u najmu te instalaciju i održavanje programa za upravljanje ispisom u skladu s traženim tehničkim specifikacijama.
Interne Kennung: 12/2025-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen