2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace prostoru bývalého zimního stadionu v Telči
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je revitalizace, obnova a oživení veřejného prostranství - prostoru bývalého zimního stadionu v Telči. Jedná se o prostor bývalého venkovního kluziště, který navazuje na historické jádro města Telč, městskou památkovou rezervaci, plochu rybníka a jeho břehové vegetace a na nedaleký historický zámecký park, dále pak na areál škol a jejich sportovní zázemí. V současné době plní prostor funkci parkoviště, nachází se zde stavební zbytky kluziště, technická stavba a vegetace situovaná po obvodu prostoru. Předmětem veřejné zakázky je transformace území částečně na veřejný park či zahradu s množstvím navazujících aktivit (plochy zeleně pro odpočinek a aktivní využití - sadové úpravy, pěší komunikační trasy, vodní prvek, parkový mobiliář, parkový přístřešek, dětské hřiště, pergola, přírodní amfiteátr - celková parková plocha cca 8 000 m2) a částečně na parkoviště (kapacita 96 aut, celková plocha cca 4 000 m2). Součástí předmětu veřejné zakázky je provedení demolice zázemí bývalého zimního stadionu (strojovny), provedení vodovodních přípojek (objekt Domeček, fontána, objekt Konírna) a osazení nové čerpací stanice splaškové vody pro objekt Domeček; 1. etapa rekonstrukce stávajícího objektu bývalé konírny na víceúčelový prostor, spočívající zejména v sanaci budovy a v obnovení průjezdu u jižního štítu budovy. Předmětem veřejné zakázky je i následná 3 letá rozvojové péče o výsadby. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00029608
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45432112 Verlegen von Bodenplatten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001