2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie polegające na powtórzeniu usług podobnych do świadczenia usługi Konsultanta dla zadania pn.: Przebudowa DW 492 od DK 46 do granicy województwa. Odcinek I od granicy województwa do Łobodna Odcinek II od skrzyżowania z DW 491 w m. Łobodno do skrzyżowania z DK 43 w m. Kłobuck Umowa nr WI-K/PN/240828/4/1 Przebudowa DW 492 od DK 46 do granicy województwa: odcinek IV od km 34+840 do DK 46.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad zadaniem Przebudowa DW492 od DK 46 do granicy województwa odcinek IV od km 34+840 do DK 46. Usługa obejmuje: a) świadczenie usługi z zakresu pełnienia nadzoru inwestorskiego, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami umowy, w tym zapisami niniejszego OPZ, b) zarządzanie budową, reprezentując Zamawiającego z wszelkimi konsekwencjami wynikającymi zobowiązującego prawa, zawartej umowy, w tym umowy na roboty budowlane, dokumentacji projektowej; Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 586947-2026
Interne Kennung: WI-K/W/260818/1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie polegające na powtórzeniu usług podobnych do świadczenia usługi Konsultanta dla zadania pn.: Przebudowa DW 492 od DK 46 do granicy województwa. Odcinek I od granicy województwa do Łobodna Odcinek II od skrzyżowania z DW 491 w m. Łobodno do skrzyżowania z DK 43 w m. Kłobuck Umowa nr WI-K/PN/240828/4/1 Przebudowa DW 492 od DK 46 do granicy województwa: odcinek IV od km 34+840 do DK 46
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad zadaniem Przebudowa DW492 od DK 46 do granicy województwa odcinek IV od km 34+840 do DK 46. Usługa obejmuje: a) świadczenie usługi z zakresu pełnienia nadzoru inwestorskiego, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami umowy, w tym zapisami niniejszego OPZ, b) zarządzanie budową, reprezentując Zamawiającego z wszelkimi konsekwencjami wynikającymi zobowiązującego prawa, zawartej umowy, w tym umowy na roboty budowlane, dokumentacji projektowej; Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia